نتایج جستجو برای عبارت :

نابودی محیط زیست|نجات طبیعت

منو نجات بده التماست میکنم ...
این حرفهارو توی دفترم نمیتونم بنویسم 
واصلا نمیخوام ناشکری کنم 
خودتم میدونی من چقد قدردان موهبت هات هستم 
ولی بیا و نجاتم بده از این هر روز فروریختن امید هام 
من نمیخوام این شکلی زندگی کنم 
نمیتونم این حرفارو به هیچ کسی تو این عالم بزنم 
منو نجات بده رفیق دیرینه 
منو نجات بده مهربونترین 
منو نجات بده خالق
منو نجاتم بده 
فقط تویی که اشکامو میبینی ، بغضمو میفهمی ؛ لرزش چونمو تو این نیمه شب حس میکنی فقط تویی 
نجا
از آیه 33 سوره ی عنکبوت: 
لاتخف و لاتحزن انا منجوک
نترس و غمگین نباش؛ ما تو را نجات خواهیم داد.

یونس که از شکم نهنگ نجات پیدا کرد؛ آتش که بر ابراهیم سرد شد...شده یکی بغلت کنه بعد غم و دلتنگی و خستگی و اعتراضت شسته بشه و فقط حال خوب بمونه؟ ایمان همون آغوشه. ایمان ما رو نه فقط از "جهان فاسد مردم " که از خودمون هم نجات میده.
برای خودمون آغوش بخواهیم یا بسازیم؛ آغوشی از جنس امنیت، جنس ایمان.

زنی که توسط برادرانش شکنجه و سپس در یک قبرستانی زنده به گور شده بود توانست با بیرون آمدن از قبر جانش را نجات دهد.
زن میانسال اکراینی که در یک قبر زنده به گور شده بود با خوش شانسی از این حادثه جان سالم بدر برد. " نینا رُدچِنکو " ۵۷ ساله که توسط دو برادر ۲۷ و ۳۰ ساله اش مورد شکنجه
ادامه مطلب
حالم خوبه. دیشب سر یه موضوعی قاطی کردم :( و به خاطرش هنوز ناراحتم تا نصف شب گریه میکردم تا بالاخره خوابم برد.اینم یجورشه دیگه شانس منه. اما من یه راه نجات دارم. تنها یه راه نجات. باید سخت کار کنم تا از این وضعیت بیام بیرون. فقط به این امید زندگی میکنم تا بتونم از پسش بر بیام. من باید خودم زندگیمو تغییر بدم چون هیچکسو ندارم که به فکرم باشه. این شرایط مزخرف تنها راه نجات ازش کارکردنو کار کردنو کار کردنه. من فقط همه ی امیدم به همینه. هیچ راه نجات دیگه
BluRay,The Rescuers 1977,بلوری,دانلود The Rescuers 1977 720p,دانلود انیمیشن نجات دهندگان با دوبله فارسی,دانلود دوبله فارسی انیمیشن The Rescuers 1977,دانلود دوبله فارسی انیمیشن نجات دهندگان The Rescuers 1977,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن The Rescuers 1977,دانلود کارتون برنارد و بیانکا در نجات پنی,دانلود مستقیم The Rescuers 1977 1080p,دانلود نیمیشن The Rescuers 1977,
ادامه مطلب
نام کتاب: کیف نجات خانوادهترجمه و تألیف : زیبا ایوبیان
نوبت و تاریخ چاپ: چاپ سوم،بهار ۱۳۹۰ناشر : مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی هلال ایرانتعداد صفحات:  ۴۸ صفحه.اندازه صفحات: 14×10 cmعکس : داردشابک:  ۹۷۸۹۶۴۲۷۸۰۲۸۰ | ISBN : 978-964-2780-28-0
* محل نگهداری کتاب : کتابخانه‌ی هلال احمر شهر بیجار
* تاریخ مطالعه‌ : مطالعه‌ی اول از قبل از ظهر دوشنبه ۹۸/۱۰/۳۰ تا قبل از ظهر ۹۸/۱۱/۰۶

* معرفی و بررسی: بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ
این کتاب به طور مختصر و مفید
کتاب نجات از مرگ مصنوعی pdf
جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود کتاب نجات از مرگ مصنوعی pdf

نجات از مرگ مصنوعی دانلود رایگان کتاب نجات از مرگ مصنوعی تالیف علی اکبر سقاباشی PDF طب سنتی نوع فایل : PDF نویسنده : علی اکبر سقاباشی Ø. دانلود رایگان کتاب نجات از مرگ مصنوعی pdf  فایل Pdf راهنمای نجات از مرگ مصنوعی دانلود رایگان کتاب راهنمای نجات از مرگ مصنوعی نوشته علی اکبر سقاباشی

کتاب نجات از مرگ مصنوعی
دانلود رایگان کتاب راهنمای
صحنه ی آخر شیندر لیست برام حس عجیبی داشت(خطرِ اسپویل!)

لحظه ای که سنچاق سینه اش رو میکنه و میگه این طلا بود و میشد باهاش جون یه انسان رو نجات بدم.یه انسان و بعد میزنه زیر گریه!خیلی خودمون رو توش دیدم که توی خواسته های بی نهایتمون غرق شدیم در حالی که شاید میشه با این چیزا جون کلی آدم رو نجات بدیم!
مادر املشی به همراه کودک 6 ماهه‌اش با اقدام به موقع پلیس از برف و کولاک نجات پیدا کردند.
سرهنگ باقر رجبی، فرمانده انتظامی شهرستان املش گفت: ماموران انتظامی این شهرستان هنگام تسهیل عبور و مرور و کمک به خودروهای گرفتار در برف با فریادهای استمداد زنی مواجه شدند.
رجبی افزود: ماموران با حضور در محل، جان مادر و کودک 6 ماهه گرفتار در برف و کولاک را نجات داده و آن‌ها را با خودروی پلیس به منزل بستگانشان منتقل کردند.
وی گفت: این زن 30 ساله با قطع شدن برق

"عقل به تنهایی قادر نیست که بشر را نجات دهد و بزرگترین عیب فرهنگ اروپا اینست که میخواهد با عقل به تنهایی بدون اینکه با روح یا وجدان یا ایمان پیوندی داشته باشد فقط با نیروی عقل کشتی بشریت را از مهلکه نجات دهد. "
اقبال لاهوری

اگر به شما یک فرصتِ توانا و دارا برای نجات دنیا بدهند چگونه دنیا را نجات خواهید داد؟
پاسخ های تان را در بخش نظرات بنویسید تا خدا را چه دیدید، شاید مقبول خدا افتاد و «برنده» شدید و کُل جهان و مردمان داخل و خارج آن تغییر کردند و خدا فرشتگان را آراستند و به ایشان «نشانمان» دادند و گفتند: «دیدید گفتم چیزی می دانم که نمی دانید!؟»
 یقین چهار شعبه  دارد 1 زیرکی روشن بینی 2 رسیدن بحایق 3 عبرت شناسی4 روش پیشینیان پس هرکه روشن. بین شود حقیقت شناس گردد  هر که که بحایق رسد عبرت   شناس شود و هرکه عبرت شناس باشد   سنت وروش را بعهمد وهرکه سنت  شناسد مثل اینستکه با پیشینان بوده و شده و بطربقه ایکه درستتر است هدایت شود ونگاه کند هرکه نجات. یافته بچه وسبله نجات یافته وهر که هلاک  شده برای چه هلاک شده و هماناخدا هر که هلاک نمود تنها بسبب نا فرمانبش هلاک نموده  وهرکه. را نجات  بخشبده 
رئیس اداره حفاظت و ایمنی دریانوردی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: یک فروند لنج باری در مسیر دبی - گناوه غرق شد ولی سرنشینان آن نجات یافتند.
به گزارش سفیر جنوب به نقل از مهر؛احسان گلستانی با اشاره به اینکه یک لنج باری در مسیر دبی به گناوه در حرکت بوده و دچار حادثه شده است اظهار داشت: این لنج شش سرنشین داشته که یکی از آنها در بندر دیر پیاده می‌شود.

ادامه مطلب
✨﷽✨
✍ از حضرت موسی (ع) به نقل از  پیامبر اکرم (ص) روایت شده:
حضرت موسی (ع) عرضه داشت: خدایا! قرب و نزدیکی به شما را می خواهم. خداوند فرمود: کسی به من نزدیک می شود که شب قدر بیدار باشد. عرض کرد: خدایا! رحمتت را خواهانم. فرمود: رحمتم شامل کسی می شود که در شب قدر به فقرا و درماندگان ترحّم کند. عرض کرد: خدایا! گذشتن از [پل] صراط را می خواهم.فرمود: عبور از صراط برای کسی است که در شب قدر صدقه ای بدهد.
عرض کرد: خدایا! از درختان و میوه های بهشت می خواهم.فرمود: آن ه
بخشی از زیارت اربعین: و بذل مهجته فیک لیستنقذ عبادک من الجهالة و حیرة الضلالة...؛ و سیدالشهدا علیه السلام، خون خویش را در راه تو عطا کرد، تا بندگانت را از «جهالت» و «حیرت ضلالت» نجات دهد... که جهالت، غفلتِ عِلمی است و ضلالت، غفلتِ عَمَلی.جهل و ضلالتِ همگان بود برقرارشد خون تو برای نجات بشر، نثارراه سلوک و قرب، چه سهل است با حسینگر کشتیِ سریعِ وصالش شوی سوار
تنها راه نجات مردم عراق از بیکاری ، نا امنی و ...  بستن سفارتخانه (جاسوس خانه) آمریکا و احتمال زیاد عربستان در این کشور می باشد. شاهد این مدعا آن است که آمریکا بزرگترین سفارتخانه اش را در عراق - با پول مردم عراق - ایجاد کرده است .
گوشی هوآوی جان یک انسان را نجات داد
عملکرد خوب باتری یکی از گوشی‌های هوشمند هوآوی باعث نجات جان یک انسان در شرایط اضطراری شد.

فناوری‌های مرتبط با سلامتی در عصر نوین، در دستگاه‌های الکترونیکی متفاوتی ادغام شده‌اند. به عنوان نمونه می‌توان به گوشی‌های همراهی اشاره کرد که با تشخیص‌دهنده‌های هوشمند می‌توانند در شرایط حاد و ضروری به طور خودکار با مرکز فوریت‌های پزشکی تماس بگیرند. علاوه بر این، سیستم‌های ویژه پایش وضعیت سلامتی افراد که
قایقی کوچک در یک دریای بی انتها.
بلند می‌شود و دور و برش را نگاه می‌کند.
همه چیز بی انتهاست.هیچ چیز مطلق نیست.ثباتی در کار نیست.
قایق کوچک دیگری را می‌بیند.شاید کسی در آن قایق است که بلدِ راه باشد.شاید یک راهنما.شاید نجات.می‌خواهد حرکت کند به سمتش.پارو کنار دستش است.ولی او دل می‌سپارد به جریان باد و موج دریا.بادی که هیچ وقت او را نجات نمی‌دهد.موجی که او را سرگردان تر می‌کند.از قایق نجات دور می‌شود.دیگر نمی‌تواند به آن برسد.خودش را سرزنش می‌
دانلود آهنگ جدید شایان میر منو نجات بده
دانلود آهنگ شایان میر به نام منو نجات بده کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده منو نجات بده با صدای شایان میر از جوان ریمیکس
ترانه و موزیک : هادی جولانی, میکس و مستر : ایمان احمدزاده
Download New Music Shayan Mir – Mano Nejat Bede

شنوندگان عزیز، هم اکنون می توانید ساخته جدید شایان میر را از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
جدیدترین آهنگ شایان میر، منو نجات بده نام گرفته است.
ا
علی احمسی از حضرت باقر ع حدیث کند که فرمود بخدا  سوگند از گناه نجات نیاید ورها نشود جز کسیکه بدان اعتراف کند  کوید ونیز ان حضرت ع فرمود در توبه پشیمانی کافی است  شرح مجلسی ره در قسمت اول حدیث گوید یعنی اعتراف کند که گناه است زیرا کسی که گناهی مرتکب گردد انکار کند که این گناه است وانرا حلال بشمارد چنین کسی کافر است و توبه اش پذیرفته نشود واگر مقصود از اعتراف بگناه توبه باشد پس ممکن است ان را بر نجات کامل یا نجات قطعی حمل کرد زیرا بدون توبه شخص
قانون جذب چیزی را که شما از آن تنفر دارید، تغییر نمی دهد، چرا که تنفر مانع از حدوث تحول می شود. از آنجا که قانون عیناً چیزی را که ما از خود نشر می کنیم به ما باز می گرداند، وقتی ما از چیزی تنفر داریم، قانون جذب متناوباً همان چیز را به شما عرضه می دارد. بدین شکل است که شما از آن نجات نمی یابید. عشق تنها راه نجات است.آنگاه که شما به طور کامل بر آنچه دوست دارش هستید تمرکز کنید، در مسیر یک زندگی زیبا قرار خواهیدگرفت.
این متن رو از یه کانال تلگرامی برداشتم, جالب بود.. البته من اینجوری نیستم ولی بهش اعتقاد دارم و دوست دارم اینجوری باشم
هربار غیر این عمل کردم پشیمون شدم
وقتی چیزی مرا رنج می‌داد، 
در مورد آن با هیچ کس حرفی نمی زدم،
خودم در موردش فکر می‌کردم،
به نتیجه می‌رسیدم 
و به تنهایی عمل می‌کردم.
نه اینکه واقعا احساس تنهایی بکنم، نه...
بلکه فکر می‌کردم که انسان ها در آخر،
باید خودشان،
خودشان را نجات بدهند...
کرونا مثل مشکلات قبلی از بین می رود اما آیا  برخی از ما دوباره به  دوری از راه خدا ادامه می دهیم آیا وقت آن نشده با تضرع به آغوش محبت خدا باز گردیم،  مشکلات دنیا برای این است که ما از خواب غفلت دنیا بیدار شویم .

قُلْ مَنْ یُنَجِّیکُمْ مِنْ ظُلُمَاتِ الْبَرِّ وَالْبَحْرِ تَدْعُونَهُ تَضَرُّعًا وَخُفْیَةً لَئِنْ أَنْجَانَا مِنْ هَٰذِهِ لَنَکُونَنَّ مِنَ الشَّاکِرِین
بگو: آن کیست که شما را از تاریکی‌های بیابان و دریا نجات می‌دهد گاهی که
درختان بخش مهمی از زندگی ما هستند. به محیط زندگی ما زیبایی و آرامش می بخشند، شهرها و معابر ما را زینت می دهند و به بهبود شرایط آب و هو ا کمک می کنند. درختان از خاک در برابر فرسایش مخافظت می کنند و منبع تغذیه و زیستگاه انواع گونه های جانوری هستند. حیات کره زمین و جانداران آن، بدون درخت ممکن نیست. به همین دلیل صرف هزینه و نیرو برای توسعه درخت کاری یک سرمایه گذاری مهم و ضروری محسوب می شود.

ادامه مطلب
تکلیف کسی که راه رو چهل ساله به طور ظالمانه ای در حق خودش رفته، و زمینه ظلم دیگران در حق خودش رو فرآهم آورده .. و نه کسی می تونه اونو نجات بده و نه به نجات خودش فکر میکنه .. چیییییه؟؟!!! 
کسی که با روش تربیتی مسخ کننده به علاوه جهل و عادت های ویرانگر خودش هر روز ضربه ای مُهلک بر پیکر حیات خودش وارد می کنه، و منفعلانه حیات و زندگی خودش رو دست همه سپرده .. چطور به خودش برمی گرده؟؟؟!!!

وَلَا تَکُونُوا کَالَّذِینَ نَسُوا اللَّهَ فَأَنْسَاهُمْ أَنْف
نجات دهنده ای که در الاعام وعده داده شد، مسیح یا مسیح بن دیوید نامیده شد. شکی در مورد او وجود ندارد. چه مفهومی داره؟ تمام یهودیان در انتظار ظهور مسیح بودند. اما هنگامی که مسیح متولد شد، آنها بحث کردند که آیا این شخص مسیح است یا خیر. یهودیان نتیجه گرفتند: "ما این را قبول نمی کنیم. اما مسیحیان نتیجه گرفتند: چرا نه؟ او یکی است ". حالا اگر یهودیان بپرسید «چه کسی نجات دهنده است؟» آنها پاسخ خواهند داد: «او مسیح است. "اگر از مسیحیان سؤال کنید، آنها ن
آیا میدونید مجسمه میدون دربندتهران کدوم شخصیت قهرمان ایرانیه؟؟
زمستان ۵۲ سال پیش، یک گروه آمریکایی هواپیماشون در کوه های شمال تهران سقوط می کند! یک چترباز آلمانی رو برای نجات آمریکایی ها می فرستند اما او هم چترش به صخره ها گیر می کند و آویزان باقی می ماند!
در آن زمان یکی از کار آمدترین نیروهای ویژه استاد چتر، کایت و کوهنوردی ارتش، گروهبان "امیر قدم شاهی" برای نجات جان این گروه انتخاب می شود!
او قهرمانانه تمامی گروه را نجات می دهد و در آن زمان
نقد فیلم نجات سرباز رایان ؛
استیون اسپیلبرگ یکی از مهم‌ترین فیلمسازان چند دهه اخیر هالیوود است که سینما دوستان سراسر جهان معمولا کارنامه درخشان او را با چند اثر شاخص و ماندگار به یاد می‌آورند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توانیم به «فهرست شیندلر» و «نجات سرباز رایان» اشاره کنیم.
اگرچه کارنامه اسپیلبرگ با فراز و نشیب‌هایی همراه بوده و برخی معتقدند که او امروزه دیگر کارگردان مهمی محسوب نمی‌شود، اما...
ادامه مطلب
دلم برای اینجا تنگ است دلم برای وبلاگها تنگ است دلم برای خاطرات روزانه آدمهای معمولی تنگ است دلم برای روزمرگی روزهای خوب وطنم تنگ است. دلم برای شادی های از ته دل بدون نگرانی تنگ است. 
بهار است و باید از ته دل نفس کشید از ته دل خندید از ته دل شاد بود نه که نشودها ولی خیلی سخت شده است خیلی سخت‌تر از قبل. یه روز میشینم تصمیم میگیرم که سعی کنم حواسم به همین اتفاقات روزمره دور و برم باشه تا چند روز حواسم هست و باز بعد دو روز حواسم میرود پی حقوق و اجار
کلاس توجیهی و آموزشی امداد و نجات در روز 5 آذر در مدرسه با حضور عوامل هلال احمر شهرکرد برگزار گردید . در این کلاس آقای نافیان مسئول کمیته آموزش هلال احمر به آموزش دانش آموزان در زمینه حوادث غیر مترقبه و بخصوص زلزله پرداختند. 
یک عکس از چندسال پیش دیدم. آن زمان یک دانش آموز دبیرستانیِ شیفته شریعتی و دنبال حل کردن تناقض عبا و کراوات بودم، با همان مانیفست‌های اسلامی می‌خواستم یک جامعه "آزاد" راه بیندازم. روی یک کاغذ نوشته بودم " آرمان" و صاف چسبانده بودم بالای سرم. سال‌های بلوغ که چشمانم را دوربین کرده بود، برای دیدن آن کاغذ و نوشتهء روی آن مرا عقب و عقب‌تر کشاند، تا آن‌جا که امروز هر ندای وطن‌پرستانه‌ء دیگری را پس می‌زنم و جز نجات زندگیِ خودم و خدمت به خلقی، شا
که آدمایِ دنیایِ تویِ آیینه‌ها، نام نجات‌دهنده‌شونو از کی می‌پرسن؟ که نجات دهنده، مرده است؟ که ما تویِ کدوم آیینه زندگی می‌کنیم که هنوز که هنوزه نتونستیم خودمونو نجات بدیم؟ که بعدش چی می‌شه؟ کی می‌دونه کِی قراره بشکنه این آیینه‌ای که ما توشیم؟ چشم بستیم رویِ آینده. که اونقدر آیینه اینجاست که دیگه نمی‌دونم تصویرِ تویِ کدوم آیینه منم و کجایِ این همه سوالم. که ”من در شب‌ها و روزهای شما زندانی بودم و دَری می‌جستم به شب‌ها و روزهایِ بزر
بسم الله الرحمن الرحیم
تاهمین سال۹۶دنبال ارامش و راحتی بودم..
خسته شده بودم از خودم،ازاینکه چقدر بدبختم،ذلیلم،خوارم،شکسته ام،هیچی نیستم ووو....میخواستم خودمو عوض کنم از اون منجلاب تاریک دربیام،نجات پیداکنم برای خودم زندگی کنم قوی باشم و...بهش دست هم پیداکردم اما چه میدونستم دارم وارد وادی عشق میشم...
عشق سوختن دارد..
سوختن در آتشی که تا خودت را نجات ندهی،نجات نمی یابی...
فکرمیکردم عشق فقط خوش گذراندن هست،به هرحال کسیکه دیدش محدود باشه همین ف
بسم الله الرحمن الرحیم
تاهمین سال۹۶دنبال ارامش و راحتی بودم..
خسته شده بودم از خودم،ازاینکه چقدر بدبختم،ذلیلم،خوارم،شکسته ام،هیچی نیستم ووو....میخواستم خودمو عوض کنم از اون منجلاب تاریک دربیام،نجات پیداکنم برای خودم زندگی کنم قوی باشم و...بهش دست هم پیداکردم اما چه میدونستم دارم وارد وادی عشق میشم...
عشق سوختن دارد..
سوختن در آتشی که تا خودت را نجات ندهی،نجات نمی یابی...
فکرمیکردم عشق فقط خوش گذراندن هست،به هرحال کسیکه دیدش محدود باشه همین ف
خودمو جمع‌و جور کنم و دوباره بشم همون ادم سابق؟
بکشم بالا خودمو از این سیاهی‌ها و محو بشم تو روشنایی..
حالا می‌فهمم تنهایی و تاریکی درد نیست. وابستگیه!
ادمو تو خودش غرق میکنه،محدود میکنه و دست‌وپاشو می‌بنده!
و بد ماجرا اینجاست که ما عاشق این محدودیت می‌شیم.
گیر میکنیم تو تله و دست‌وپا می‌زنیم . اونقدر که میشه کار هر روزمون.
دست و پا زدن و سر کردن با تنهایی و تیک‌تاک عقربه‌های ساعت.
به خودمون که میایم می‌بینیم ماه هاست اینجاییم! 
کی قراره
با این معدن می‌توان ایران را از فقر نجات داد؟!

چندی است که در فضای مجازی گزارشی تصویری همراهِ با این توضیح دست به دست می‌چرخد: «غولِ طلای خاورمیانه در ایران که سالانه ۲۷ میلیون تُن سنگِ طلا از آن استخراج می‌شود. بزرگ‌ترین معدنِ استخراجِ طلا که فقط با طلای همین یک معدن می‌شود کلِ ایران را از فقر نجات داد. این سرزمینِ طلایی در شهرِ تکابِ آذربایجانِ غربی قرار دارد. این معدن سالیانه ۱۰ تُن طلای خالص می‌دهد که از این نظر جزو ۱۰ معدنِ طلاییِ ب
عصر امروز جمعه 22 شهریور 98، مرد ۳۵ ساله افغانی کارگر در استخر ذخیره آب کشاورزی واقع در جاده حبیب آباد شهرستان برخوار که چاه آن متعلق به یکی از اهالی شهر دستگرد بود غرق شد و جان باخت.سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در این خصوص بیان نمود: این حادثه در ساعت ۱۶ و ۳۹ دقیقه و در کانال آبرسانی غرب اصفهان رخ داده و تیم امداد و نجات غواصی در محل حاضر شدند اما متاسفانه فرد حادثه دیده پیش از نجات فوت کرده بود. علت غرق شدگی این فرد هنوز
تنها راه نجات از هلاکت در دوران غیبت مولایمان، حضرت صاحب الزمان علیه السلام
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است که امام حسن عسکری علیه السلام فرمودند:
وَ اللَّهِ لَیَغِیبَنَّ غَیْبَةً لَا یَنْجُو مِنَ الْهَلْكَةِ فِیهَا إِلاّ مَنْ ثَبَّتَهُ اللَّهُ عَلَى الْقَوْلِ بِإِمَامَتِهِمْ، وَ وَفَّقَهُ‏ لِلدُّعَاءِ بِتَعْجِیلِ الْفَرَج‏.
به خدا قسم! فرزندم مهدی، غیبتی خواهد داشت که کسی از هلاکت در آن نجات نمی‌یابد مگر کسی که خداوند وی ر
هنوز دیر نشده ،هر چند پا هایم در مرداب روزمرگی ها گرفتار است ،
اما " تو " می توانی طناب نجات من باشی ...
فقط کافیست از من بخواهی ،
صاف و پوست کنده بگویی ،
و مهربانانه بگویی ،
عزیزم ، پاهایت را در بیاور ...
آن وقت خواهی دید که بال هایی بر روی شانه هایم سوار خواهد شد ،
که مرا نجات خواهد داد ...
" تو " می توانی دست خدا باشی ...
اما ...
اما من نمی توانم منتظر باشم . مرداب فعال است و شاید ،
شاید که تو هم مانند من در مرداب گرفتار شده باشی ...
این من هستم که باید خودم ر
راه نجات کشور تنهاولای رهبر/او حجت الهی هم وارث پیمبر/با اتحاد حولش پیروز وسربلندیم/سیدعلی دلها ازنسل پاک حیدر/عمارگونه باید سرباز رهبری شد/سیمای خوب ایشان باشد نشان کوثر/او وارث حسین ومحبوب اهل بیت است/برگو به دشمنانش خوار وخفیف وابتر/این انقلاب ونهضت آغاز بر ظهور است/دربین شخصیتها آقای ماست سرور/درفتنه ها خروشد با آن بصیرت خود/دشمن شکست خورده ازفتنه های دیگر/راه امام و رهبرمیثاق باشهیدان/آموخته ولایت راه خدا وبرتر/ایران ماولایی اندر رک

استانیسلاو پتروف، مردی است که می گویند «یک بار دنیا را نجات داده است». در بیست و هشتم سپتامبر سال هزار و نهصد و هشتاد و سه استانیسلاو پتروف در یکی از ستادهای فرماندهی مسکو مشغول به خدمت بود که یکی از رادارها به یک باره اعلام کرد که پنج موشک قاره پیما با کلاهک هسته ای از سوی ایالت متحده به سمت شوروی شلیک شده است. پروتکل نظامی شوری و ارتش سرخ به گونه ای است که در این گونه شرایط باید دست به حمله متقابل و تلافی جویانه بزند.اماپتروف به جای گزارش

پیر روشن ضمیر مرحوم ابوموسی محیی (ره) از شاگردان آقا سید هاشم حداد :

آقای قاضی فرموده بود : یکی از فقها و علمای بزرگ را خواب دید و از او سببِ نجات را پرسید ، گفته بود : یک روز در کوچه ای رد می شدم ، پسر بچه ای گریه می کرد و سیب می خواست ، ولی مادرش قادر به خرید سیب نبود . مقداری سیب خریدم و به آن مادر و پسر دادم . پسر خوشحال شد و خوشحالی این پسر باعث نجات شد .

عطش حضور ، ج ۱ ، ص ۳۱

شما به عنوان مشاور در کتابخانه ای در بریتانیا استخدام شده اید. شما به خاطر این موضوع بسیار هیجان زده هستید و همراه با خواهر خود جشنی ترتیب داده اید. اما هنگامی که خواهرتان توسط کتابی اسرارآمیز و خطرناک بلعیده می شود همه چیز به سرعت تغییر کرده و ترس و وحشت تمام وجود شما را فرا می گیرد. حال این وظیفه شماست تا برای نجات او به دنیای ناشناخته ها که سرشار از دلهره و وحشت است سفر کرده و خواهر خود را نجات دهید. اما آیا شما قدرت کافی برای مقابله با اهریم
نجات باقروف گدن بیری
دانلود آهنگ ترکی گدن بیری از نجات باقروف
Nicat Bağirov – Geden Biri
دانلود آهنگ ترکی نجات باقروف به نام گدن بیری
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸و ۳۲۰

دانلود آهنگ جدید نجات باقروف به نام گدن بیری

.:( دانلود تمامی آهنگ نجات باقروف ):.

کانال تلگرامی مدیس موزیک
https://t.me/medismusic
دانلود آهنگ جدید فارسی از سایت مدیس موزیک

.:( صفحه اصلی سایت ):.

برای دانلود آهنگ کلیک کنید
راه نجات از گرفتاریها از زبان بزرگان دین:
نقل اول:
✍️آیت الله مجتهدی (ره) ؛
✍️استغفار زیاد،  ۴ خاصیت دارد :رهایی از غم و اندوهاحساس امنیتنجات از تنگناهازیاد شدن رزق و روزی

نقل دوم:
آقا سید ابوالحسن علی رضوی کشمیری گفت:"عموزاده‌ام آیت‌الله سید عبدالکریم کشمیری فرمود: یخچال نداشتم. به حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) رفتم و از آن حضرت یخچال خواستم. به منزل که برگشتم دیدم دربِ منزل، گاری ایستاده و یخچال آورده است. گفتم از کجا آورده‌ای؟ گفت:
نجات، غایت اساسی ادیان است که بسته به زمینه های فرهنگی مختلف از دینی تا دین دیگر معانی متفاوتی به خود می گیرد. در چارچوب هر یک از سنت های دینی نیز مفهوم نجات دچار تحول وتغییر می گردد. در تاریخ سه دین ابراهیمی و به خصوص در تاریخ سنت اسرائیلی، شاهد مراحل مختلف تحول مفاهیم دینی و از جمله مفهوم نجات می باشیم. یکی از مؤلفه های اصلی این مفهوم در سنت های مذکور، منجی محور بودن آن است، یعنی در قیاس با برخی ادیان شرقی، نه خودانسان بلکه خداوند عهده دار عم
اگه دقت کنیم در طول روز فرشته های نجات زیادی رو میبینیم که به کمک ما میان 
دیروز ماشین جای بدی پارک کرده بودم سر پیچ خیابون و رفتم داروخانه خرید کردم چندتا خریدم هم دستم بود و میخواستم از عابر بانک برای دیجی کالا هم پول کارت به کارت کنم . رفتم کنار عابر بانک یهو دیدم یه پسری اومد بعد من ایستاد .یه طور خاصی نگاه میکرد .نگاهش با همه آدمها فرق داشت . واریز کردم قبض رو گرفتم و سریع رفتم. دیدم همون آقا صدایم میکنه خانم محترم ، خانم محترم … کارتتون رو
تنها راه نجات از هلاکت در دوران غیبت مولایمان، حضرت صاحب الزمان علیه السلام
◾️ شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است که امام حسن عسکری علیه السلام فرمودند:
وَ اللَّهِ لَیَغِیبَنَّ غَیْبَةً لَا یَنْجُو مِنَ الْهَلْکَةِ فِیهَا إِلاّ مَنْ ثَبَّتَهُ اللَّهُ عَلَى الْقَوْلِ بِإِمَامَتِهِمْ، وَ وَفَّقَهُ‏ لِلدُّعَاءِ بِتَعْجِیلِ الْفَرَج‏.

به خدا قسم! فرزندم مهدی، غیبتی خواهد داشت که کسی از هلاکت در آن نجات نمی‌یابد مگر کسی که خداو
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از شناسایی ۸۰۲۶ نفر با علائم مشکوک به کرونا در مبادی ۱۹ استان خبر داد.
مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره خروج ۸.۵ میلیون نفر از ۱۹ استان کشور با بیش از ۲.۸ میلیون خودرو طی روزهای گذشته گفت: جزئیات این آمار به این صورت است که به عنوان مثال یک خودرو یا یک شخص از قم عبور می‌کند و یک مرتبه در آنجا شمارش می‌شود، سپس به تهران می‌رسد و یکبار دیگر شمارش شده و تا به کرج می‌رسد باز هم ش
ویروس کرونا علی رغم درد و رنج هایی که به جسم و روان ما وارد می‌کند می‌تواند همچون بسیاری از درد و رنج ها برای بشر تجربه و عبرت هایی را به همراه داشته باشد. در این میان آنچه بیش از همه ذهن مرا به خود مشغول کرده همه گیر بودن این بیماری است. بسیار کم پیش آمده یک ویروس تقریبا برای همه کس و همه جا تحدید باشد. تقریبا هیچکس از شر این بیماری در امان نیست. کرونا غنی و فقیر، حاکم و محکوم، مستکبر و مستضعف، دیندار و بی دین، خداباور و خدا ناباور نمی شناسد همه
دانلود آهنگ جدید عباس رضاقلی چتر نجات
Download New Music Abbas Rezagholi chatre nejat
آهنگ جدید عباس رضاقلی بنام چتر نجات
پشت هم بهونه میگیری چرا که به یه فاصله مجبورم کنی
دست به هرکاری زدی شاید بشه منو از پیش خودت دورم کنی تو هوایی شده بودی که بری

ادامه مطلب
لبیک سوی مهدی راه نجات دین است/درفتنه وحوادث مشکل گشا چنین است/اندر زمانه ما دشمن پراز جنایت/اصلاح در درون کن سرمایه ات همین است/تاانقلاب مهدی یک گام آخرآمد/برنعمت ولایت بسیار آفرین است/کاشانه بصیرت لازم برای شیعه است/بهرنبرد آخر عمار همنشین است/بنگر عراق وشام واندر یمن چه باشد/ایران زسربلندی آوای سرزمین است/بهرظهور مهدی بایدکه شد مهیا/اینک زمان عزت برکل مسلمین است/
دانلود آهنگ جدید شایان میر منو نجات بده
Download New Music Shayan Mir mano nejat bede
آهنگ جدید شایان میر بنام منو نجات بده
هرجا که حرف تو میشه میشینم تنها یه گوشه
با خودم میگم ولش کن اما میبینم نمیشه

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ منو نجات بده

آهنگ های شایان میر 
برای خیلیامون این وبلاگ شده تنها نقطه ی امن دنیا یه نقطه امن لا به لای زندگیمون: شبیه تنها دیوارِ با دَر اطرافمون برا خلاصی از دست جنب و جوشهای بیخود، جنگای داخلی، سقوطای بی مرگ، خنده های زورکیِ حال بهم زن و تنها راه نجات از دست این سکوت کُشنده.
- پیدا شدن یه دوست جدیدو میشه به فال نیک گرفت
- یه زمانهایی رو هم باید به یادآوری آینده اختصاص داد
- چرا بیشتر مواقع ترجیح میدیم به جای پله از مسیر مخصوص معلولا استفاده کنیم؟
- کم نیستن کسایی که فقط سیگار
برای خیلیامون این وبلاگ شده تنها نقطه ی امن دنیا یه نقطه امن لا به لای زندگیمون: شبیه تنها دیوارِ با دَر اطرافمون برا خلاصی از دست جنب و جوشهای بیخود، جنگای داخلی، سقوطای بی مرگ، خنده های زورکیِ حال بهم زن و تنها راه نجات از دست این سکوت کُشنده.
- چرا بیشتر مواقع ترجیح میدیم به جای پله از مسیر مخصوص معلولا استفاده کنیم؟
- کم نیستن کسایی که فقط سیگار
بخش پایانی آخرین مقاله استیگلیتز(برنده جایزه نوبل اقتصاد)
⭕️The only way forward, the only way to save our planet and our civilisation, is a rebirth of history. We must revitalise the Enlightenment and recommit to honouring its values of freedom, respect for knowledge and democracy.
♦️تنها راه پیش رو ، تنها راه نجات زمین و تمدن ما ، تولد دوباره تاریخ است. ما باید روشنگری را احیا کنیم،  به ارزش های آزادی پایبند باشیم و به دانش و دموکراسی احترام بگذاریم.
revitalise احیا کردنEnlightenment روشنگریfreedom آزادیknowledge دانشdemocracy مردم سالاری
@financialdictionary
برای خیلیامون این وبلاگ شده تنها نقطه ی امن دنیا یه نقطه امن لا به لای زندگیمون: مثه آخرین فرصت برای وارد کردن یه رمز درست ورود بعد چند بار اشتباه زدن، برای خلاصی از دست جنب و جوشهای بیخود، جنگای داخلی، سقوطای بی مرگ، خنده های زورکیِ حال بهم زن و تنها راه نجات از دست سکوتی که هر لحظه تو کل بدنت پخش میشه

- بیشتر مواقع ترجیح میدیم به جای پله از مسیر
برای خیلیامون این وبلاگ شده تنها نقطه ی امن دنیا یه نقطه امن لا به لای زندگیمون: مثه آخرین فرصت برای وارد کردن یه رمز درست ورود بعد چند بار اشتباه زدن، برای خلاصی از دست جنب و جوشهای بیخود، جنگای داخلی، سقوطای بی مرگ، خنده های زورکیِ حال بهم زن و تنها راه نجات از دست سکوتی که هر لحظه تو کل بدنت پخش میشه
- بیشتر مواقع ترجیح میدیم به جای پله از مسیر مخ
این روزها که تمام مردم ایران و حتی جهان در صدر اخبار شاهد پوشش‌های خبری از متن و حاشیه‌های مربوط به شهادت سردار شهید، حاج قاسم سلیمانی هستند در خیلی از تحلیل‌ها و تریبون‌ها از خدمات و زحمات آن سردار در دفاع از مرزهای ایران، جنگ با داعش و حفظ امنیت برای ایران صحبت می‌کنند و پاسخ‌های مختلفی را برای این سوال می‌آورند که چرا او، ایران را از سوریه شدن نجات داد. اما در این یادداشت سعی دارم از زاویه دیگری به این مسئله بپردازم.
ادامه مطلب
BluRay,The Rescuers Down Under 1990,x265 HEVC,دانلود The Rescuers Down Under 1990 720p,دانلود انیمیشن The Rescuers Down Under 1990,دانلود انیمیشن برنارد و بیانکا در نجات کودی 1990,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون برنارد و بیانکا در نجات کودی با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن The Rescuers Down Under 1990 1080p,دو زبانه,دوبله فارسی,
ادامه مطلب
تحریم می‌تواند فرصت باشد؛ چرا؟ زیرا تجربه نشان داده است کشورهایی که از منابع طبیعی -مثل نفت- برخوردار هستند، هر وقت درآمدهایشان از ناحیه‌ این منابع کاهش پیدا می‌کند، انگیزه پیدا می‌کنند که خودشان را از وابستگی نجات بدهند. فشارِ کاهش درآمد منابع طبیعی، این حُسن بزرگ را دارد که ما را از وابستگی به این منبع طبیعی، نجات خواهد داد.
۱۳۹۸/۱/۱-رهبر انقلاب

‏‌
وطن‌شان نیسـت
بلکه ابتدا باید خود را نجات دهند
زیرا بیشتر آنها در اعماق نـاآگـاهی
توهم دانایی دارند !
#وینستون_چرچیل
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
مردی که در باغچه‌اش کار می‌کند،
آن سان که ولتر آرزو داشت.
آن کس که از وجود موسیقی سپاسگزار است.
آن کس که از یافتن ریشه واژه‌ای لذت می‌برد.
آن دو کارگری که در کافه‌ای در جنوب، سرگرم بازی خاموش شطرنجند.
کوزه‌گری که درباره رنگ یا شکل کوزه‌ای می‌اندیشد.
حروف‌چینی که این صفحه را خوب می‌آراید، هرچند برایش چندان رضایتبخش نباشد.
زن و مردی که آخرین مصراع‌های بند معینی از یک شعر بلند را می‌خوانند.
آن کس که دست نوازشی بر سر حیوان خفته‌ای می‌کشد.

رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم:
 یَا عَلِیُ‏ ثَلَاثٌ مُنْجِیَاتٌ‏ تَکُفُّ لِسَانَکَ وَ تَبْکِی عَلَى خَطِیئَتِکَ وَ یَسَعُکَ بَیْتُک‏ (تحف العقول ؛ ص7)

اى على، سه چیز نجات بخش است: این که زبانت را نگهدارى و بر گناهت گریان شوى، و در خانه‏ ات گشایش فرا آورى
(ترجمه پرویز اتابکی)
پادشاهی قصد کشتن اسیری کرد. 
اسیر در آن حالت ناامیدی شاه را دشنام داد. 
شاه به یکی از وزرای خود گفت: او چه می گوید؟ وزیر گفت: به جان شما دعا می کند. شاه اسیر را بخشید.
وزیر دیگری که در محضر شاه بود و با آن وزیر اول مخالفت داشت گفت: ای پادشاه آن اسیر به شما دشنام داد.
پادشاه گفت: تو راست می گویی اما دروغ آن وزیر که جان انسانی را نجات می دهد بهتر از راست توست که باعث مرگ انسانی می شود.
«گلستان سعدی»
جز راست نباید گفت
هر راست نشاید گفت
200فرشته ای که از طرف خداوند برای نجات انسانها از زمان خروج شیطان به زمین آمده اند (فرشتگان نگهبان )و یکی از آنها مامور است تا مراقب دختری باشد که قرار است تمام انسانهای کره زمین را نجات دهد.بازهم هالیود و تغییر ماهیت واقعی آخرالزمان آنهم با ژانرهای فانتزی ،تخیلی و تغییر در تمام آنچه تعلیمات دینی ادیان ابراهیمی است و در این میان تحریف و مثل همیشه بزرگ کردن شیطان و قدرت او در مقابل خداوند متعال است . و طبق معمول پایین آوردن شان ملائکه و فرشتگان
فرمانده تیپ ۱۱۶ قزوین گفت: از شب سه شنبه که برف و کولاک سنگین بخش زیادی از استان گیلان را فرا گرفت، یگان امداد و نجات تیپ ۱۱۶ با تجهیزات و نیروی انسانی به کمک مردم گرفتار شتافتند.
به گزارش روابط عمومی ارتش، سرهنگ بیژن‌وند فرمانده تیپ ۱۱۶ قزوین گفت: درپی وقوع بارش سنگین برف و همچنین کولاک در استان گیلان و بسته شدن راه‌ها و برابر اوامر سلسله مراتب فرماندهی نزاجا، کارکنان تیپ ۱۱۶ قزوین بلافاصله از غروب سه شنبه با یگان بلیات به همراه تجهیزات ب
چندی پیش می خوندم که یک نفر در حال غرق شدن بوده و هر قایقی می اومده و صاحبش می گفته دستت رو بده تا نجات پیدا کنی اون دستشو نمی داده و منتظر بوده که خدا نجاتش بده و بعد در دیار باقی به فرشتگان عالم معنا اعتراض می کنه که چرا خدا منو نجات نداد و اون ها در جواب مب گن خدا قایق ها برات فرستاد ولی تو استفاده نکردی. امروز هم من فکر کردم شاید نیازه گاه با مخلوقی هم همصحبت شد تا از این اقیانوس تنهایی و سکوت یک شبی را رهایی یافت... کسی هست؟چندی پیش می خوندم که
آلوسی (عالم مشهور اهل سنت): اگر کسی سگِ امیرالمومنین باشد بهشتی و اهل نجات است!
بارها شاهد آن بوده ایم که مخالفین شیعه با سوء استفاده از تشبیهات و تمثیلات برخی از شیعیان در اشعار و سخنانشان به تمسخر شیعیان می پردازند.
یکی از این تعبیرات استفاده از کلمه ی «سگ» می باشد که فارغ از توضیحات و پاسخ حلی در استفاده از چنین تعبیری و همچنین فارغ از درستی یا نادرستی استفاده از چنین تعبیراتی، در این مطلب قصد داریم تا به کلامی جالب از آلوسی - عالم مشهور و م
چند وقتی هست که نسبت به زلزله فوبیا پیدا کردم. با رفتن توی مکان‌های مختلف، ناخودآگاه راه‌های فرار و زنده موندن در زمان یه زلزله‌ی 9 ریشتری رو بررسی می‌کنم. کمال‌گرایی حتی برای تصور فجایع هم دست از سرم برنمی‌داره. فاصله‌م تا در خروجی چقدره؟ دویدن به سمت در خروج توی یه ساختمون چندطبقه چه فایده‌ای داره؟ مکان‌های امن ممکن کجاست؟ زیر میز کمرم به سمت بالا باشه یا بهتره کف زمین بخوابم و پاهام رو تکیه‌گاه میز کنم‌؟ پناه گرفتن زیر میز باعث نمی
آخرین نفسامه و بی تو 
دارم حس می کنم که میمیرم 

چقدر حال داد شنیدن این آهنگ بعد از یه خستگی مفرط 

واقعا چه تایمهای زیادی رو در طول این زندگانی نکبت بار در آهنگ ها غرق میشدم... خدا من رو نجات داد از غرق شدن! ولی من عادت کردم به اون خودکشی و تباهی
خوبه که مدتهاست با آهنگها فاز نمی گیرم. دچار ناگیرایی شدم. بیماری ناگیرایی!

الان با مازیار زدیم و رقصیدیم ... دیوانه وار

به هفده هیجده تا خواننده پر و پاقرص نیازمندیم! این یک
دو اینکه کاش اسلحه رو از
افزایش توان علم بشر و دستیابی وی به ابزار های نوین، توانایی وی برای برای بهره‌برداری از منابع طبیعی را به سرعت افزایش داده و به تخریب ساختار طبیعی محیط زیست انجامیده، منابع معدنی که نتیجه میلیون ها سال فعالیت موجودات بوده، روبه پایان گذاشته، محیط دریاها و اقیانوس ها آلوده شده، تعادل ترکیبی گاز های جوّی برهم خورده، بسیاری از جنگل ها نابود شده و ده ها بحران زیت محیطی برای زندگی انسان به وجود آورده است. در قرن حال حاضر زمین سرشار از ثروت است
اگر روابط شما آن طور که می خواهید نیست،
مطمئن باشید کسی که باید تغییر کند خود شما هستید. ما یک عمر منتظر زن ایده آل یا مرد ایده آل می نشینیم، زن ایده آل و مرد ایده آل وجود ندارد.
با خودتان فکر کنید و ببینید اگر شما مرد ایده آل یا زن ایده آل خود نیستید و اگر شما با خودتان ازدواج نمی کردید، چرا کس دیگری باید با شما ازدواج کند؟ 
اگر شما با تمام وجود عاشق خودتان نیستید و این عشق قابل لمس نیست و در پوست خود راحت نیستید، شفاف نیستید، صادق نیستید، این ر
در این فیلم که با ژانر تخیلی و اکشن است در واقع فیلم دارای محتوای کاملا آخرالزمانی است که فردی از سیاره ای برای نجات دنی دختری که قرار است دنیا را نجات دهد چه از اهریمن های دنیای و چه اهریمنهای ستارهای دیگر .این نگاه به آخرالزمان هالیودی است که در واقع انحراف از واقعیت ظهور حضرت عیسی مسیح ع و حضرت مهدی عج ،افرادی که هیچ پیشبنه ای یا قدرت خاصی و حتی ایمان درست نسبت به دین نداشت و نخواهند داشت وفقط ملاک ...
فرض کنید دو نفر در حال غرق شدنن. یکیشون بچه تونه. یکیشونم کاشف درمان سرطان که کلی خدمت کرده و الآن هم داره کلی تحقیقات انجام میده تا بیماران بیشتری را نجات بده.
شما هم یک نفر را بیشتر نمی توانید نجات دهید.
کدام را نجات می دهید؟
سبک تصمیمات کاخ سفیدبرمبنای یک اصل بودوآن قدرت ماهواره ای کشورهابود.کشورهایی که قدرت ماهواره ای بیشترداشتندبشکلی نوین تحریم میشدند.این کشورهادرصدرتصمیم گیری خوددنبال ایجادهزینه بودندتادشمن بافرسایش حاصل ازگذرزمان مواجه شود.درگذرزمان همه چیزمتحول میشدزمین شبیه تربه یک سیاره غیرقابل سکونت میشدوضرورت سفرهای فضایی اجتناب ناپذیرمیشد.سفرهای فضایی حکم ثبت یک سیاره رابرای یک نسل ازانسان داشت.نسلی که مشخص نبوددرآینده بازبرسرغنایم یک منط
می توانستم شاعری باشمولگردِ قمارخانه های بوینس آیرسمَحفِل نشینِ خواب و زنوامضاء و اعتیاد.نوحه سرایِ گذشته های مُردهگذشته های دورگذشته های گیج.اما تا کی...؟از امروز گفتنو برای مردم سرودندشوار است،و ما می خواهیماز امروزو از اندوهِ آدمی بگوییمو غفلتی عظیمکه آزادی را از شما ربوده است.می توانستم شاعری باشمبی درد،پُرافاده،خودپسند،برده دارِ پتیارگانیکه بر ستمدیدگانِ ترس خوردهحکومت می کنند.می دانم!گلوله را با کلمه می نویسند،اما وقتی که از کل
«خانواده‌ای هست مفلوک. کار پدر بدانجا کشیده است که مجبور است طلای مادر بفروشد تا نان سفرهٔ فرزندان فراهم آورد و البته بیش از آن را نیز خرج خود کند.... به پدر چه خواهید گفت؟ بیکار؟ مفلس؟ معتاد؟ هر چه خواستید بگویید اما بدانید از چنین مردی بایستی ناامید بود. اگر کسی به فکر نجات چنین خانواده‌ای باشد، تنها به فرزندان جوان امید خواهد بست...»
«مادر یعنی وطن. طلا یعنی نفت. پدر یعنی دولت... این ملک پدرانی داشته است که برای حکومت، نه طلای مادر که خود ماد
Boonie Bears: To the Rescue 2019 1080p BluRay,انیمیشن خرس های بونی 2019 دوبله فارسی,بونی بیرز,خرس های بونی: پیش به سوی نجات,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Boonie Bears 2019,دانلود فیلم بونی بیرز 2019,دانلود کارتون خرس های بوتی به سوی نجات,دانلود کارتون خرس های بونی 2019,دوبله فارسی,زیرنویس فارسی Boonie Bears: To the Rescue 2019,سایت دوستی ها,
ادامه مطلب
روز شخصی که عاشق کوهنوردی بود به تنهایی از یکی از کوههای بلند منطقه خود بالا رفت ه‌ا آنچنان سرد و مه آنچنان زیاد بود که راه خود را گم کرد و به بیراه رفت ناگهان پایش لغزید از دره به پایین افتاد به لطف طنابی که بخود بسته بود به پایین دره پرتاب نشد و بین هوا و زمین اویزان ماند. بسیار نا امید شد چراکه هیچ کس را در ان حوالی ندیده بود. نا امیدانه فریاد کشید و درخواست کمک کرد. بارها و بارها اما از کمک خبری نبود. طاقتش به پایان زسیده بود پس با قلبی شکسته

کیانی در خصوص اهمیت درختان بلوط در جنگل‌های زاگرس بیان کرد:‌ وجود درختان بلوط و جنگل و مرتع در جنگل‌های زاگرس پایه تولید آب است و اکنون تخریب درختان بلوط در حالی صورت می‌گیرد که بیش از 40 درصد آب‌های کشور در زاگرس تولید می‌شود ولی برای این جنگل‌ها هیچ برنامه جامعی تدوین نمی‌شود.

نماینده تشکل‌های محیط زیست و منابع طبیعی خوزستان با بیان این‌که جنگل‌های زاگرس به سختی نفس می‌کشند و در وضعیتی بحرانی و تهدیدکننده قرار دارند، گفت: این وض
نام کتاب: کیف نجات خانوادهترجمه و تألیف : زیبا ایوبیان
نوبت و تاریخ چاپ: چاپ سوم،بهار ۱۳۹۰ناشر : مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی هلال ایرانتعداد صفحات:  ۴۸ صفحه.اندازه صفحات: 14×10 cmعکس : داردشابک:  ۹۷۸۹۶۴۲۷۸۰۲۸۰ | ISBN : 978-964-2780-28-0
* محل نگهداری کتاب : کتابخانه‌ی هلال احمر شهر بیجار ( کتاب اهدایی برای آموزش همگانی )
* تاریخ مطالعه‌ : مطالعه‌ی اول از قبل از ظهر دوشنبه ۹۸/۱۰/۳۰ تا قبل از ظهر ۹۸/۱۱/۰۶
* معرفی و بررسی: بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِی
دریافت
حجم: 27.7 مگابایتتوضیحات: بازی اندروید Zombie Age 2 یک بازی اکشن مهیج میباشد که در این بازی اندرویدی حصارهای شهر از بین رفته اند و زامبی ها وارد شهر شده اند و تمام شهر را گرفته اند و به کسی رحم نمیکنند و تمام افراد شهر را خواهند کشت متموریت شما مقابله با زامبی ها میباشد با آنها مبارزه کنید و شهر را از حمله ی آنها نجات دهید و زامبی ها را از بین ببرید و از افراد شهر را دفاع کنید.زامبی ها به ۷ نقطه ی شهر حمله کردند در این ۷ نقطه آنها را نابود کنید و
«وودو» چیست و چگونه توانست #هائیتی را از استعمار فرانسه نجات دهد؟بعد از زلزله هائیتی؛ سیل #مبلغین_مسیحی #اوانجلیست به آن کشور وارد شد و نکته ای که همه مبلغین متفق القول تکرار میکردند این بود که علت مشکلات مردم، فقر و بیکاری، عدم باور آنها به #مسیحیت است!
هائیتیبا نام رسمی جمهوری هائیتی کشوری است در جزیره هیسپانیولا در دریای کارائیب. پایتخت آن پورتو پرنس است. جمعیت این کشور ۹٫۷ میلیون نفر و زبان‌های رسمی آن فرانسوی و کریول هائیتی است.
برای تم
دانلود بازی نجات جهان
قسمت دوم بازی نجات جهان این بار به صورت سه بعدی !سفینه قهرمان ما در حال بازگشت به خانه خود یعنی زمین است که متوجه سفینه ای ناشناس که در خواست کمک می کند می شود و همراه چند سفینه دیگر راهی ماجراجویی بزرگی می شود و به کهکشانی دیگر سفر می کند ...

حداقل سیستم مورد نیاز (Very Low) :
CPU : 2.3 intel / 2.4 AMD
RAM : 1.5 GB
Hard : 500 Mb
VGA : 1024 MB Directx10
سیستم پیشنهادی (Ultra) :
CPU : 2.8 intel / 3 AMD
RAM : 8 GB
Hard : 8 GB
VGA : 8139 MB Directx12
نسخه : 1.3
 ⚓تغییرات این نسخ
دانلود رایگان دوبله فارسی انیمیشن باب اسفنجی غریق نجات
باب اسفنجی غریق نجات با دوبله فارسی و کیفیت 720p

نام کارتون: باب اسفنجی: غریق نجات | ژانر: انیمیشن، ماجراجویی، کمدی | محصول آمریکا
زبان: دوبله فارسی | مدت: 66 دقیقه | کیفیت: HD | زیرنویس فارسی: ندارد
فرمت: MKV | حجم: 704 مگابایت | سازنده: کمپانی Nickelodeon
خلاصه داستان:در این قسمت از سری باب اسفنجی شلوار مکعبی، باب اسفنجی پس از حادثه ای، اتفاقی به دوستش لری که یک غریق نجات بود، اشتباهاً خود را همکار وی مع
یک سال از زمانی که جنگ شروع شد می‌گذرد. دیگر خانه‌‌ای باقی نمانده؛ جای امنی هم. باورم نمی‌شود که دنیایمان به همین سادگی درحال نابودی باشد؛ بدست خود مایی که عاشقش بودیم! صداهای انفجار هرازگاهی از دور و نزدیک به گوش می‌رسند...
کوله‌‌ام را برمی‌دارم و راه می‌افتم. حین عبور از ویرانه‌ها به سمتی نامعلوم، به این فکر می‌کنم که انسان بالاخره زهر خود را ریخت؛ آنهمه شعار دوستی و برادری نتوانست خوی تاریک نوع بشر را مهار کند؛ و بالاخره این گون
دریافت
حجم: 27.7 مگابایتتوضیحات: بازی اندروید Zombie Age 2 یک بازی اکشن مهیج میباشد که در این بازی اندرویدی حصارهای شهر از بین رفته اند و زامبی ها وارد شهر شده اند و تمام شهر را گرفته اند و به کسی رحم نمیکنند و تمام افراد شهر را خواهند کشت متموریت شما مقابله با زامبی ها میباشد با آنها مبارزه کنید و شهر را از حمله ی آنها نجات دهید و زامبی ها را از بین ببرید و از افراد شهر را دفاع کنید.زامبی ها به ۷ نقطه ی شهر حمله کردند در این ۷ نقطه آنها را نابود کنید و
بسم الله الرحمن الرحیم
یا ابافاضل ادرکنی
در کتب صحاح سته اهل سقیفه دو حدیث حقانیت شیعیان اثنی عشری را ثابت میکند
من هم به همین دلیل شیعه هستم
در یک حدیث پیامبر رحمت می‌فرمایند
بعد از من امت من. به  هفتادوسه فرقه تبدیل شده که یک فرقه اهل نجات است 
در حدیث دیگر نقل میفرمایند 
اهل بیت من  کشتی نجات  هستند

نتیجه گرفتم که شیعیان که بعد از پیامبر از همه فرقه ها جداشده و به اهل بیت پیامبر متمسک شده و فقه ،مسائل شرعی خود را از اهل بیت بویژه صادق آل
دانلود بازی اول گروه بازی سازان علامه حلی 5 : نجات جهان
تاحالا به این فکر کردی که اگه بیگانه های فضایی وجود داشتن و به زمین حمله می کردن چه می شد؟

تو دنیای ما یه سازمانی هست به اسم نجات جهان که قراره با تجربه ترین و با استعداد ترین نیرو ها شونو برای مقابله با یه نیروی خبیث بیگانه بفرستن!!!
+ما قراراه کمکشون کنیم!!
+باید سرعتتو محک بزنی !! 
+و دوستاتو به چالش بکشی!!!
+و به سیارات مختلف سفر کنی و با بیگانه ها مبارزه کنی!!!!!
همه اینارو میتونی تو بازی Save the
این روزها خبرهای بسیار ناراحت کننده ای درباره شیوع یک ویروس جدید به نام کرونا در کشور بزرگ و پرجمعیت چین همچنین سرایت این ویروس به دیگر کشورهای جهان می شنویم . این اتفاق ترسی عمیق و بزرگ را در دل همه انسانهای کره زمین انداخته است. بسیاری از ماها چینی ها را در این زمینه مقصر می دانیم؛ عادت های غذایی بد شان را با چندش و استهزا به رخشان می کشیم ؛ از اینکه آنها سوپ  خفاش یا موش می خورند، حالمان به هم می خورد و شاید در دل مان هم گوییم حق چینی هاست که
الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین
دانلود بازی نجات جهان
قسمت دوم بازی نجات جهان این بار به صورت سه بعدی !سفینه قهرمان ما در حال بازگشت به خانه خود یعنی زمین است که متوجه سفینه ای ناشناس که در خواست کمک می کند می شود و همراه چند سفینه دیگر راهی ماجراجویی بزرگی می شود و به کهکشانی دیگر سفر می کند ...

حداقل سیستم مورد نیاز (Very Low) :
CPU : 2.3 intel / 2.4 AMD
RAM : 1.5 GB
Hard : 500 Mb
VGA : 1024 MB Directx10
سیستم پیشنهادی (Ultra) :
CPU : 2.8 intel / 3 AMD
RAM : 8 GB
Hard : 8 GB
VGA : 8139 MB Directx12
نسخه : 1.3
 ⚓تغییرات این نسخ
از خوبای انیمه که باید ببینید!
ساترو فوجینوما، درگیر ترسش از ابراز خودشه. اما یه توانایی غیر عادی داره که مجبورش می کنه تو زمان به عقب بره و آنقدر حوادث رو عوض کنه که از اتفاقات بد یا مردن آدما جلوگیری بشه. روزی درگیره حادثه ای میشه که در این حادثه اون قاتل به نظر میاد. در تلاش برای نجات دادن قربانی خودش رو به گذشته بر میگردونه و متوجه میشه که یه دانش آموز تو یه مدرسه ی ابتداییه و زمان یک ماه قبل از اونه که همکلاسیش کایو هینادزوکی گم بشه. حالا وظ
در گوشه ای از عرش خداوند نوشته اند: «حسین (ع) کشتی نجات و چراغ هدایت است.» حسین (ع) همان راز بزرگ آفرینش انسان است که بشریت بدون رمز گشایی آن ، راهی به سوی سعادت نخواهد یافت. همان راز بزرگی که اکنون در قرن بیست و یکم، زمانی که نیمی از جهان بوی خون گرفته و نیمی دیگر از تعفن بی اخلاقی رنج می برد ، میلیون ها انسانِ عاشق را حول ارزشمندترین صفات انسانی در شهری به ظاهر کوچک به نام کربلا جمع کرده است. آری حسین راز بزرگ آفرینش است که بشر را از غرق شدن در در
یگانه ریسمان نجات
علّامه آیت الله حاج سیّدمحمّدحسین حسینی طهرانی رضوان الله علیه:
خدا کند که پیوسته انسان در تحت ولایت محمّد و آل محمّد باشد که هر چه هست در این ولایت است،
ریسمان متّصل بین انسان و خداست، اگر یک سر این ریسمان به دست انسان باشد، آنها انسان را از حضیض ناسوت و أسفل سافلین به اوج لاهوت میرسانند،
و گرنه انسان در چاه طبع و نفس امّاره گرفتار، و شیاطین انسان را به ظلمات و بدبختى مى‏کشانند و به هزاران گرفتارى که هر کدام از دیگرى خراب
به تو فکر می کنم مثل همیشهاینکه چرا این عشق صاعقه وار بر من زد و رفتشکی نیست این عشق ساتر بی احساسی من استمرحم دلی است که سالها خالی بودهتمام رخ جهل و نادانی من استراز سر به مهریست پر از بدنامیدل طوفان زده ام نمی داند به کجا پناه جویدکشتی سوراخ و ساحل نجات دور 
ومن به خلق عشق فکرمیکنم...به خلق لبخند...به خلق زندگی...
یه حسی گف چرا همش به بدی ها فکر میکنی؟
به این فکر کن که مثلا جون یک پدر رو نجات بدی و اون به خانواده ش برگرده ...
یک مادر زنده بمونه و فرزندی بی مادر نشه...
یک بچه به دنیا بیاد...یکی که خدا خلقش کرده ...
+دلم آرومه...آروم...
دومین دوره مسابقات نجات تخم مرغ منطقه نظرکهریزی در اسفند ماه 97  توسط پژوهشسرای دانش آموزی استاد شهریار و با حضور پرشور دانش آموزان و کادر اداری در سالن ورزشی ولیعصر(عج) برگزار شد.
در این رقابت ها شاهد حضور بیش از 90 سازه از مدارس مختلف بودیم که نسبت به دوره قبلی رشد قابل ملاحظه ای داشته است.
من احساس خیلی خوبی به کارای نیمه تموم تو زندگیم ندارم. حتی تو تفریحاتم هم سعی میکنم کارایی رو انتخاب کنم که به یه سرانجامی برسه. برای مثال، نمیتونم یه سریال یا فیلم رو نیمه کاره ول کنم و بر سراغ یکی دیگه. حتما باید تمومشون کنم. حدود 9 سال پیش بود که طی یه سری از اتفاقات، من مجبور شدم برم سربازی. به خاطر شرایط روحی که داشتم و همینطور شرایط مزخرف سربازی، اگه خاطره خوشی ازش وجود داشت، از بین رفته و بیشتر ترس ها و استرس هاش برام مونده. اواسط سربازی ب
اگرچه it's all about money ، ولی این اولین‌باره که همه‌مون درمونده‌ایم. وقتی قراره همه‌مون با هم هم‌سرنوشت باشیم، همه‌چیز معنی خودش ُ از دست می‌ده و همه‌مون توی یک طبقه قرار می‌گیریم. چه قدر ما انسان‌ها هیچی نیستیم.
خدایا! ما داریم از دست می‌ریم، لطفاً لطفاً خودت نجات‌مون بده.
برای نجات از پریشانی،خراب شدن خانه،واینکه فرد در هنگام پیری هوش وحافظه خود را از دست ندهد،بعد از نماز صبح ۱۰ باراین ذکر را بگوید،سبحانَ الله ِ العظیمِ وَ بِحَمدِهِ ولا حَولَ ولا قُوَّه َاِلّا بِاللهِ العَلِیِّ العَظِیمِ.
دانلود سریال چینی The Killing of Three Thousand Crows 2020 با زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی قسمت 15 اضافه شد

نام انگلیسی: Love of Thousand Years
نام های دیگر: The Killing of Three Thousand
نام فارسی: کشتند 3 سه هزار کلاغ / عشق هزار ساله
تعداد قسمت: 30
ژانر: فانتزی / ماجراجویی / عاشقانه
سال انتشار: 2020
ساخت: چین
زیرنویس فارسی دارد
بازیگران
خلاصه داستان
 یه شخص با مقام بالا از یان بزرگ با دشمن تبانی می کند و باعث سقوط پادشاهی خودش می شود. فو جیونون (ژنگ یچنگ) شاهزاده خانم یان را از آ
وصایای اخلاقی پیامبر خدا صلی الله علیه و آله به امیر المومنین به نقل از کتاب شریف تحف العقول (۱۶)
یا علی ثلاث موبقات وثلاث منجیات فأما الموبقات: فهو متبع. وشح مطاع وإعجاب المرء بنفسه. وأما المنجیات فالعدل فی الرضا والغضب. والقصد فی الغنى والفقر، وخوف الله فی السر والعلانیة كأنك تراهفإن لم تكن تراه فإنه یراك.
ای على سه چیز موجب هلاكت و سه چیز موجب نجات است‌ اما اسباب هلاکت: هوی و هرسی که از آن پیروی شود، و بخلی که اطاعت شود، و خودپسندی. اما موجب
ساعت دقیقا ۵:۰۹ صبح روز ۴ اردیبهشت
از یه خواب خیلی ترسناک پریدم و دیگه خوابم نمیبره،حالا نشستم تو تاریکی و‌ به ارواح خبیثه‌ای که تو خواب داشتم باهاشون مبارزه میکردم فکر میکنم.نمیدونم چرا خوابای من انقد درگیری داره.همش در حال نجات دادن یه نفرم :/ یکی باید بیاد منو نجات بده ازین شرایط!
خب نشستم رو مبل.حس میکنم اگه پاهامو بالا بگیرم و رو زمین نزارم هیولای «زیرین»نمیتونه پامو بگیره و بکشه زیر مبل.هیولای زیرین که میدونید چیه؟!نمیدونید؟!؟!پس چی م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها